درباره ما

شرکت آی فونیکا با هدف تو سعه تجارت آنلاین مبتنی بر بستر وب در سال 1397 راه اندازی شد و گامهای ابتدایی خود را در جهت فروش اینترنتی کالای دیجیتال، در آغازین روزهای سال 1398 برداشت.
این شرکت نوبنیان و تازه نفس قصد دارد تا اجناس دیجیتال و لوازم مرتبط را با بهترین قیمت و کیفیت عرضه کند.
این شرکت با ارائه قیمت کاملا منصفانه و تنوع محصول تصمیم دارد با جلب رضایت و اعتماد حد اکثری مشتریان خود نگرشی نو با دورنمایی بسیار وسیع به تجارت آنلاین داشته باشد.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.